KURUMSAL SEYAHAT DANIŞMANLIĞI

Sizlere sadece bilet değil, hizmet sunuyoruz

Bizim ile çalışan değerli firmalarımıza kurulduğumuz ilk günden itibaren ihtiyaçlarına en uygun şekilde hizmet verebilmek adına kendimizi geliştiriyor, çağımızın gerektirdiği yeniklerle ürün yelpazelerimizi artırarak kesintisiz bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hizmet sunma anlayışımızda her müşterimize VIP hizmet ve memnuniyet gibi vazgeçilemez kriterleri benimsiyoruz , bunun yanı sıra cazip fiyatlar ile üstün hizmete erişimi kolaylaştırıyoruz.

“Kurumsal seyahat danışmanlığı” sloganı ile markamız iş dünyasının değişen ihtiyaçlarına yönelik seyahatlerinize hızlı bir şekilde reaksiyon verebilmektedir, seyahatlerinizin başından sonuna kadar takip edip ,sizleri rotalarınıza ulaştırmak bizim en en önemli önceliğimizdir. Bu sayede öncü olmak hedefimizdir.

KURUMSAL ÇALIŞANLARINIZ VE YÖNETİCİKLERİNİZ İÇİN VIP HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ.

Uçak Bileti

Rezervasyon ve biletleme de müşterilerimizin bilgileri güvenli bir şekilde kayıt altına alınarak, tüm işlemlerde bu bilgiler kullanılır. MİL kartı gibi özel hesaplar, üyelikler ya da ek işlemler dahi, rezervasyon ve biletleme işlemleri firmamız tarafından titizlikle yürütülür.

Otel Rezervasyonları

Asistanlarınızın veya yöneticilerinizin talepleri doğrultusunda sizlere uygun en iyi fiyat ve konumlardaki otel rezervasyonlarınızı özenli bir şekilde yapıyoruz.

Vize İşlemleri

Seyahat edeceğiniz ülkelerdeki istenen vizelerin müracaat kısmından, onay kısmına kadar tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere eşlik ediyor.

Transfer ve Araç Kiralama İşlemleri

Misafirlerinizi veya sizleri tüm seyahatlerinizde yurt dışı , yurt içi transfer veya araç kiralama işlerinizi gerek ekonomik gerekse lüks bir şekilde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tamamlıyoruz.

Kapalı Grup Tur ve Bayi Organizasyonları

Yurt içi veya yurt dışı asistanlarınızın veya sizlerin talepleri doğrultusunda turunuz gün gün planlanarak sizlere en iyi programları sunuyoruz.

Toplantı ve Sunum Organizasyonları (MICE)

İş dünyasının yoğun temposuna ayak uydurarak bu konuda büyük bir verim sağladığımız toplantı ve organizasyon etkinliklerinde, sizler için en iyisini düşündüğümüz gibi kurumsal kimliğinizi de ön plana çıkararak sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Canlı Destek